Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren ve kendilerine teşekkür eden Sayın Kaymakamımız Cengiz Ünsal muhtarlarla bir süre sohbet edip  19 Ekim Muhtarlar Günü`nü kutladı.
 
Sayın Kaymakamımız Cengiz ÜNSAL "Değerli Muhtarlarımız; Geçmişi 1829 yılına dayanan muhtarlık müessesesi ülkemizde yerel demokrasinin en eski örneğini oluşturmaktadır. Vatandaşlarımızın oyları ile seçilen muhtarlarımız, Cumhuriyet tarihimiz boyunca köylerimizin ve mahallelerimizin en önemli temsilcisi olmuştur. Vatandaşlarımızın dertlerine, tasalarına, sevinçlerine ve mutluluklarına ortak olan, beklentilerini ve ihtiyaçlarını devletimize iletme noktasında etkin rol oynayan muhtarlarımız, devletle milletin bütünleşmesinin temel harcını oluşturmaktadır. Devletin, vatandaşa dokunan sıcak eli ve vatandaşın ilk kapısı olan Muhtarlarımız, demokrasinin temelini oluşturmakta, köylerimiz ve mahallelerimizde mevcut her türlü sorun ve talebin çözülmesinde, vatandaşlarımızın hizmetle buluşturulmasında bizlerin de en yakın çalışma arkadaşıdır. Bu duygu ve düşüncelerle;  vatan ve millet aşkıyla hizmet eden tüm muhtarlarımızın 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, özverili çalışmalarınızdan dolayı teşekkürlerimi sunuyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum." dedi.
 
Sayın Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ın  ve Hükümetimizin kendilerine hediye ettiği bu anlamlı günde, Kaymakamlık Makamında ağırlanmaktan dolayı memnuniyetlerini ifade eden Gerede Muhtarlar Derneği Başkanı Nazım GÖKDAŞ, Kaymakamımız Cengiz ÜNSAL’a ilçeye verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti.
 
 
.
 
İSAY2 Galeri